O nás

Mám několik dobrých kamarádek, s kterými si rozumím už mnoho let. Každá z nich má vlastní domov a rodinu. Přestože jsme v ledasčem emancipované, tak tvorba vlastního hnízda a starost o naše blízké je zkrátka zakódovaná v našich genech… 

Tím končí výčet toho, v čem jsme si podobné.

Jedna se zásadně nelíčí a druhá miluje módu a design. Další ráda peče a chová slepice. Jiná ráda experimentuje ve vaření a její výtvory často končí v koši. Jedna je učitelka z povolání, která děti miluje a umí to s nimi. Druhé většina dětí leze na nervy. Jedna zahradničí a druhá má květiny plastové. Další ráda a často uklízí, ale u většiny z nás panuje doma chaos a nepořádek.

Každá je originál. Všechny máme vlastní zájmy, sny, způsoby myšlení i výchovy dětí. Ani jednu bych neměnila a jejich odlišné názory uznávám. Vzájemně se doplňujeme, pomáháme a radíme si.

Neurčujeme žádné normy nebo pravidla. Nabízíme vám prostor, kde se můžete inspirovat. Náš web obsahuje tipy na to, jak si zútulnit domov a jak trávit volný čas.

Většina rad v lifestylových magazínech je dobře míněná a můžete se z nich poučit. Také se může stát, že se neztotožníte s žádnou z nich. Mně v nich chybí humor, autentičnost a pochopení.

Chtěli bychom poukázat na to, že být jiný není problém.

Nejsme novináři ani odborníci. Naší kvalifikací je sám život a tak informace, které vám předložíme budou vždy obsahovat vlastní poznatky nebo připomínky. Velkou část našeho webu budou tvořit návody na to, jak něco vytvořit, uvařit nebo vypěstovat.

Dokonalá žena, partnerka nebo matka neexistuje. Občas můžete něco připálit, křičet na děti nebo jen vstát špatnou nohou z postele. Nemusí se vám líbit současné trendy nebo je naopak můžete milovat. Nestyďte se, že nestíháte žehlit nebo si umýt vlasy.

Život je Bittersweet. Tak příliš neprožívejte to hořké a užívejte si to sladké…

 

Tak to jsme my