Lama no drama

Jestli máte pocit, že na každém rohu na vás vykukuje vysmátá lama, tak jste se nezbláznili. Prostě lama no drama. A ani všichni kolem. Tohle zvíře s vtipným zjevem i názvem se stalo jedním z trendů letošního roku a vystřídalo tak hejna plameňáků, kteří byli v kurzu loňské léto.


Lama je všude

Lama se objevuje na oblečení, doplňcích, domácích potřebách, hračkách a papírenském zboží. Dokonce se prodávají klíčenky, pánské trenky nebo kryty na mobil s tímto motivem.

No drama – lama není jen prvoplánovým a povrchním trendem. Celá myšlenka má v sobě ukrytý hlubší význam – pozitivní náboj a životní styl. Po vlastním pátrání jsem se dozvěděla i něco o původu a autorovi tohoto nápadu.

NO DRAMA – LAMA

Lama, co nedělá drama

Eylül Savaş je konzultantkou pro digitální marketing a patří mezi nejlepší influencery sociálních médií v celosvětovém měřítku. Má ráda cestování, etnická jídla, jazz a umění.

Známá je především díky cestovatelskému blogu Llama With No Drama.

Projekt zaměřený na flegmatické zvíře, vznikl jako reakce na veškeré světové trápení a strasti. Jeho hlavním cílem je vytvářet na tvářích úsměv proto, aby si našli čas na pauzu od každodenních starostí. Llama With No Drama má také povzbudit k tomu, aby lidé více cestovali, objevovali a nacházeli.

Dalším předmětem této iniciativy je starost o svět jako takový. Starost o životní prostředí a zvířata.

A teď si asi říkáte, co má lama společného s cestováním, životním postojem nebo proč je zrovna blog o lamě tak úspěšný? Doporučuji vám podívat se na web nebo Instagram a prohlédnout si fotogalerii. Tolik pozitivní energie na jednom místě stěží naleznete.

Lama no drama

Lama pro každého

Pokud vás baví takové ty vtipné detaily, tak už se určitě sháníte po polštářích, dekoracích nebo hrnečku s obrázkem lamy. Musím se přiznat, že tento trend ihned zaujal a umím si představit, že můj byt zaplní stádo lam na povlečení, lampičce, pyžamu, prostírání, nádobí, závěsech, a nebo jako sochy. Současně ale tuším, že pak by mě manžel asi vystěhoval.

Opět méně je více. Pro mě to tedy vyhrála forma obrazu, která mě každé ráno pobaví a potisk trička, který řekne i mým blízkým, ať se nestresují.

Mohlo by Vás zajímat

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru