Bydlet hned? V rezidenci na pražském Žižkově zbývá několik volných jednotek!

Podepsat, platit a dočkat se stěhování za několik let? To rozhodně není případ rezidenčního projektu Byty u parku na pražském Žižkově, který právě prochází poslední dokončovací fází a v nejbližších měsících proběhne kolaudace. Z takřka tří stovek je k dispozici posledních deset volných jednotek o různých dispozičních řešeních. Proč si zvolit byt právě v tomto developerském projektu a čím je lokalita atraktivní?

Nová čtvrť na okraji Žižkova

Ještě před dvaceti lety bylo vhodné se Žižkovu vyhnout, ale dnes je situace zcela odlišná, protože třetí městská část prošla bouřlivým rozvojem a mohutnou výstavbou infrastruktury. To je též důvod, proč společnost Metrostav Development, která stojí za tímto projektem, v minulých letech vystavěla bytové domy v ulicích Na Vackově, Rixdorfská a Olgy Havlové. Vznikla tak ucelená čtvrť nových bytovek, k nim nyní přibyde dalších jedenáct nižších bytových domů podél ulice Malešická s celkovým počtem 272 bytových jednotek od 1+kk po 4+kk.

Výtečná pražská adresa

Proč bydlet právě v této pražské lokalitě? Rezidence Byty u parku vynikají výtečným umístěním, bytové domy se přímo dotýkají zeleně blízkého parku. Neskonalou výhodou je pak perfektní dostupnost hromadnou městskou dopravou. Zamknout dveře a během několika málo minut být na metru? To v případě Vackova není sen, ale realita, protože hned u bytovek jsou zastávky autobusů, které vedou na všechny linky pražského metra. Čtvrť je napojená na okolní oblast, ale též do centra metropole.

byty u parku

Aktivně ve volném čase

Život není jen práce, ale při dojíždění mimo Prahu má jen málokdo dostatek času pro volnočasové vyžití. I to je důvod, proč zůstat v metropoli a užívat si výhod, které nabízí. Z bytu na Praze 3 je to jen pár kroků do parku Židovské pece, který je zaslíbený sportovnímu vyžití, sportovním a dětským hřištím. Projet se na kole až na Vítkov? Proč ne? V létě je možné vyrazit na kole nebo na kolečkových bruslích po parcích, případně na koupaliště Pražačka, v zimě naopak na ledovou plochu pod žižkovskou věž. Žižkov si oblíbí milovníci sportů, ale též kultury, kteří docení množství divadelních scén a hudebních klubů.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru