Světlo s přidanou hodnotou

Budiž světlo! Fráze, která nám připadá zcela automatická. Ne vždy ale musí vypínač reagovat na „první dobrou“, zejména když jste zapomněli cvaknout inkaso, nebo dojde k poruše na elektroinstalaci. Svíčky sice mohou působit romanticky, ale pohodlí a potřebný osvit rozhodně neposkytnou.

Krása ruku v ruce s technikou

Docílit optimálního osvětlení vaší domácnosti umožní designové lustry z ARTGLASS, které vynikají svou osobitou originalitou, ale rovněž efektivním vedením světla tak, aby docházelo k maximálnímu osvitu, minimálnímu stínění, dokonalému estetickému efektu s nízkým wattovým příkonem. Svítidla z ARTGLASS jsou navržena a vyrobena tak, aby vyhověla vysokým technickým nárokům svých uživatelů a přitom udělala parádu.

Moderní lustr se totiž stává nedílnou součástí vybavení exteriéru i z architektonického hlediska, kdy se vedle funkčnosti hodnotí i jeho umělecká hodnota. Co kus, to originál. Lustry jsou navrženy jako autorské kousky, jež jsou inspirovány geometrickými tvary, přírodními živly, ale i dekorativními elementy. Stačí si jen vybrat.

artglass

První dojem je nejdůležitější

Dominantou každého bytu je stropní světlo. Designová stropní svítidla z ARTGLASS navrhl tým designérů tak, aby poskytovaly dechberoucí podívanou z jakéhokoli úhlu. Stropní svítidlo může nést prvky symetrie i asymetrie, společnými vlastnostmi je pak luxus, precizní zpracování a kombinace kovu a broušeného skla.

Světla z ARTGLASS mají moderní design a přitom ctí tradici poctivého českého sklářství. Mít doma takové světlo je ctí každého potenciálního majitele. Již první pohled na strop o vás prozradí, že máte vytříbený vkus a víte, které věci mají hodnotu. ARTGLASS Chandeliers from Bohemia má i svůj e-shop, na němž si vybere skutečně každý.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru