Malešický háj, tomu se říká „kauf“

Bydlení v přírodě nebo přinejmenším v dostatku zeleně je snem většiny z nás. Jak moc se liší sen od reality, je otázkou do pranice. 75% obyvatel měst žije na betonových sídlištích, u rušných dopravních tepen, u průmyslových zón nebo dokonce v samotném centru města. Dalších 20% lidí si dělí pozice na periferii nebo v sociálně vyloučených lokalitách a jen 5% se může pyšnit bydlením na lepší adrese.


Žít v novostavbě, nedaleko lesa a přitom být v centru metropole, tomu se říká „kauf“. Získat takový byt, tomu se říká štěstí. A to jde kolem vás obvykle jen jednou za život. A co víc, zrovna právě teď prochází. Rezidence Malešický Háj nabízí poslední tři volné byty. Moderní byt na Praze 10 si zakoupila již stovka nových majitelů. I vy můžete být mezi nimi.

Kdo zaváhá, nebydlí!

V bezprostřední blízkosti Malešického háje vyrostlo pět pětipodlažních bytových domů, v nichž najdete prostorné a prosvětlené byty o velikosti 1+kk až pětipokojové penthousy. Každý byt vždy doplňuje předzahrádka, balkon či terasa, ve dvou podzemních podlažích každého objektu jsou umístěny sklepní kóje a garážová stání. Byty byly dokončeny na konci minulého roku a v průběhu druhé čtvrtletí roku 2023 přivítají své majitele k nastěhování.

Malešický háj

Více detailů o jednotlivých bytových jednotkách, jejich poloze, půdorysu a orientaci na světové stany najdete na stránkách projektu, kde lze díky multifunkční on-line vizualizaci získat na jeden klik maximum informací. Developer zároveň nabízí i možnost zvýhodněného financování na hypotéku, čehož mohou využít mladší i starší ročníky potenciálních zájemců.

Umocněné kouzlo Prahy

Minimalistická architektura, přírodní materiály, promyšlené funkční dispozice. Osobitá čistá krása prostoru, ve kterém se snoubí obsah i forma, kde nic nechybí, nic nepřebývá. Jednoduše dokonalost. To je projekt Malešický Háj, který nabízí k prodeji poslední tři byty. Malešice na Praze 10 jsou místem, které si jednoduše zamilujete. Budete bydlet v hlavním městě, ale každé ráno vás bude budit zpěv ptáků a večery budete trávit v odlesku zapadajících paprsků slunce, ve vůni lučních květů. Ano, i taková umí Praha být!

Malešický háj

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru