Kniha, film a zábava pro děti

 

 

CO JE TO HOVÍNKO ?

Reklama

Podívej se pod okénko

Nakladatelství: Svojtka&co

Hovínko se dělá do plíny, splachuje se do záchoda, zvířátka dělají svá hovínka venku… Ale co to vlastně hovínko je? Víš, že jsou brouci, kteří si dělají z hovínek kuličky, a že králík svoje bobky dokonce jí? Kniha zodpoví všechny všetečné otázky dětí na toto ožehavé téma. Díky působivým ilustracím si ji zamilují. Některé informace překvapí i rodiče, ale především pomohou našim nejmenším vysvětlit jednu velkou záhadu. Autoři doporučují knihu pro děti od 3 let.

https://www.svojtka.cz/shop/kniha/4210-podivej-se-pod-okenko-co-je-to-hovinko

ŽELEZNIČNÍ MUZEUM CHOMUTOV

30. březen – 28. říjen 2019

Reklama

Tradiční Dny otevřených dveří v železničním depozitáři Národního technického muzea v Chomutově budou letos probíhat celou sezonu od soboty 30. března do pondělí 28. října, vždy od čtvrtka do neděle od 9 do 17 hodin. Prohlédnout si můžete téměř 100 kolejových vozidel, z nichž nejstarší parní lokomotiva je z roku 1870. Najdete zde salonní, osobní i motorové vozy, elektrické a motorové lokomotivy, historické drezíny, ale i vozidla teprve nedávno vyřazená z provozu u Českých drah.

http://muzeum-chomutov.cz/   

VELKÉ DOBRODRUŽSTVÍ ČTYŘLÍSTKU

Animovaný/Rodinný
ČR, 2019, 72 min

Zavzpomínejte si na své dětství a prožijte společně se svými ratolestmi znovu příběhy oblíbené čtyřky. Fifinka, Pinďa, Bobík a Myšpulín u táborového ohně vzpomínají na dobrodružství, která zažili. Každý z hrdinů vypráví příběh, který považuje za úplně nejlepší. S Pinďou zažijeme povedený horolezecký výlet na Ďáblův palec, s Myšpulínem napínavé pátrání po ukrutném Vlkodlakovi, s Bobíkem fantastickou cestu do vesmíru a s Fifinkou vánoční návštěvu u malých čertíků. Čí příběh bude nejkrásnější?

Reklama

https://www.csfd.cz/film/691446-velke-dobrodruzstvi-ctyrlistku/prehled/   

Aktuální: