Inspirace pro ložnice

Romantika do ložnice patří jako poklice na hrnec. Každý má jinou představu o tom, kde hranice únosnosti něžných barev a květinových potisků končí, a někdo je nesnese vůbec. Ale pro ty, kteří se chtějí inspirovat, jsme připravili fotogalerii skutečných českých ložnic.


Ukážeme vám, co vše je možné vykouzlit ve stísněných panelákových pokojích nebo bez odborných rad designérů. Jak místnost promění výmalba, krásné ložní prádlo nebo osobité dekorace.

V jednoduchosti je krása

V krásné podkrovní ložnici vévodí starý toaletní stolek doplněný bílou postelí a výmalbou. Jednoduché moderní povlečení doplňuje celou kompozici a tvoří příjemný prostor.

V jednoduchosti je krása

Venkovská Provence

Vzory textilií a tapety dotvářejí tu pravou romantickou atmosféru. Když udržíte barevnost na uzdě, nemusíte se bát, že to se vzory přeženete.

Venkovská Provence

Modrá je dobrá

Tmavě modrá tapeta dodává místnosti originální vzhled. Díky chytrému využití prostoru, má v ložnici své místo i malířský stolek, který na noc zakryje dlouhý závěs.

TIPY ložnice 2021 najdete ZDE

Modrá je dobrá

Zajímavý detail

Bez křišťálového lustru by patřila tato vkusně jednoduchá ložnice mezi ty obyčejnější. Výrazné svítidlo dodává celé místnosti jedinečný charakter.

Zajímavý detail ložnice

Něžné kvítí

V této ložnici jistě přibyly dekorace a osvětlení, ale už teď působí mile a útulně. Osobně bych volila méně výrazný lustr, ale za nábytek a povlečení dávám palec nahoru.

Něžné kvítí

Černobílá ložnice

Důkaz, že ložnice nemusí být nutně růžová. Výrazné vzory textilií krásně doplňují subtilní noční stolky a netradiční osvětlení. Za mě je nejlepší, že změnou koberce a povlečení, získáte úplně nový prostor.

černobílé ložnice

Módní kombinace šedé a růžové

V rámci holčičích pokojů je v poslední době tato barevná kombinace naprostým hitem. Ale když to se sladkými doplňky nepřeženete, hodí se i do moderní a funkční ložnice.

Módní kombinace šedé a růžové

Pro klidné snění

Neutrální barvy a motiv větví stromů jsou hlavním tématem této příjemné ložnice v přírodních tónech. Klidné sny přináší majitelům lapače snů.

Pro klidné snění

Tmavé barvy a kontrasty

Někdo nemá tmavé barvy rád, jiný nemá odvahu je v interiéru použít, ale pokud máte chuť se odvázat, zkuste to právě v ložnici. Pokoj se stěnami v barvě hořké čokolády působí útulně, hřejivě a zároveň elegantně. Vyvážené černé a bílé akcenty celek propojují.

Tmavé barvy a kontrasty

Tapeta jako klíčový prvek

Taky se vám líbí tapety, ale nemáte odvahu je použít? I v maličké místnosti se nemusíte bát výrazných vzorů. Tato ložnice ukazuje jak i stísněný prostor, může díky dobrému nápadu působit naprosto útulně.

Tapeta jako klíčový prvek

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru